2512R-563H
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-563H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 56UH 296MA 4.6 OHM SMD
Dataark: 2512R-563H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-563H
Varenummer 2512R-563H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 56UH 296MA 4.6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51822 pcs Datablad 2512R-563H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-563H TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 56µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 56µH Unshielded Inductor 296mA 4.6 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 4.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 296mA Nuværende - Mætning 222mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-563K
2512R-563K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 296MA 4.6 OHM SMD
På lager: 90019 pcs
Hent: 2512R-563K.pdf
RFQ
2512R-682G
2512R-682G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 580MA 1.2 OHM
På lager: 32535 pcs
Hent: 2512R-682G.pdf
RFQ
2512R-562K
2512R-562K
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM