2512R-683J
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-683J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 68UH 281MA 5.1 OHM SMD
Dataark: 2512R-683J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-683J
Varenummer 2512R-683J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 68UH 281MA 5.1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 73710 pcs Datablad 2512R-683J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-683J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 68µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 68µH Unshielded Inductor 281mA 5.1 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 5.1 Ohm Max
Nuværende vurdering 281mA Nuværende - Mætning 211mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-682K
2512R-682K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 580MA 1.2 OHM