2512R-823F
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-823F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
Dataark: 2512R-823F.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-823F
Varenummer 2512R-823F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 28602 pcs Datablad 2512R-823F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-823F TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 82µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 82µH Unshielded Inductor 278mA 5.6 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 5.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 278mA Nuværende - Mætning 209mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2513
producenter: Adafruit
Beskrivelse: HOOK-UP STRND 26AWG 600V RED 25'
På lager: 17403 pcs
Hent: 2513.pdf
RFQ
2512R-822H
2512R-822H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
På lager: 56083 pcs
Hent: 2512R-822H.pdf
RFQ
2512R-823K
2512R-823K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
Hent: 2512R-823K.pdf
producenter: Mill-Max
Beskrivelse: TERM TURRET SINGLE L=4.78MM
Hent: 2513-1-00-01-00-00-07-0.pdf
2512R-683K
2512R-683K
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 281MA 5.1 OHM SMD