2727R-11H
Produkt oversigt
Varenummer: 2727R-11H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 68UH 165MA 6.8 OHM TH
Dataark: 2727R-11H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2727R-11H
Varenummer 2727R-11H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 68UH 165MA 6.8 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3522 pcs Datablad 2727R-11H.pdf
Type Toroidal Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2727R
Vurderinger - Q @ Freq 80 @ 2.5MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 2727R-11H BULK 50 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 68µH
Højde - Siddende (Max) 0.300" (7.62mm) Frekvens - Selvresonans 11MHz
Detaljeret beskrivelse 68µH Unshielded Toroidal Inductor 165mA 6.8 Ohm Max Radial DC-modstand (DCR) 6.8 Ohm Max
Nuværende vurdering 165mA Nuværende - Mætning -