2727R-21H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2727R-21H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470UH 84MA 27 OHM TH
Dataark: 2727R-21H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2727R-21H
Varenummer 2727R-21H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470UH 84MA 27 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3317 pcs Datablad 2727R-21H.pdf
Type Toroidal Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2727R
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 2727R-21H BULK 50 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 470µH
Højde - Siddende (Max) 0.300" (7.62mm) Frekvens - Selvresonans 3.5MHz
Detaljeret beskrivelse 470µH Unshielded Toroidal Inductor 84mA 27 Ohm Max Radial DC-modstand (DCR) 27 Ohm Max
Nuværende vurdering 84mA Nuværende - Mætning -