3090-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 3090-122J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM
Dataark: 3090-122J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3090-122J
Varenummer 3090-122J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26465 pcs Datablad 3090-122J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090
Vurderinger - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090-122J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 95MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 265mA 1.1 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.1 Ohm Max
Nuværende vurdering 265mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
3090-121J
3090-121J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 870MA 100 MOHM
På lager: 25179 pcs
Hent: 3090-121J.pdf
RFQ
3090-121K
3090-121K
producenter: API Delevan
På lager: 27341 pcs
Hent: 3090-121K.pdf
RFQ
3090-122F
3090-122F
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM
Hent: 3090-122F.pdf
3090-151G
3090-151G
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 795MA 120 MOHM
Hent: 3090-151G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 15NH 810MA 115 OHM SMD
Hent: 3090-150K.pdf
3090-122H
3090-122H
Hent: 3090-122H.pdf
Hent: 3090-151F.pdf
Hent: 3090-121H.pdf
Hent: 3090-122G.pdf
3090-150M
3090-150M
Beskrivelse: FIXED IND 15NH 810MA 115 MOHM