3090-471J
Produkt oversigt
Varenummer: 3090-471J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM
Dataark: 3090-471J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3090-471J
Varenummer 3090-471J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25404 pcs Datablad 3090-471J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090
Vurderinger - Q @ Freq 34 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090-471J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 180MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Unshielded Inductor 460mA 360 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 360 mOhm Max
Nuværende vurdering 460mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
3090-472J
3090-472J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
På lager: 21450 pcs
Hent: 3090-472J.pdf
RFQ
3090-392K
3090-392K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 180MA 2.3 OHM
På lager: 35043 pcs
Hent: 3090-392K.pdf
RFQ
3090-471G
3090-471G
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM
Hent: 3090-471G.pdf
3090-471H
3090-471H
Hent: 3090-471H.pdf
Hent: 3090-472H.pdf
Hent: 3090-472K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 830MA 110 MOHM
3090-471F
3090-471F
Hent: 3090-471F.pdf
Hent: 3090-472G.pdf
Hent: 3090-470J.pdf