3090-822J
Produkt oversigt
Varenummer: 3090-822J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM
Dataark: 3090-822J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3090-822J
Varenummer 3090-822J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 28413 pcs Datablad 3090-822J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090
Vurderinger - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090-822J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 45MHz
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Inductor 130mA 4.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 4.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 130mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
3090-K
3090-K
producenter: Davies Molding, LLC.
Beskrivelse: KNOB SMOOTH 3/8"-16 PHENOLIC
På lager: 75681 pcs
Hent: 3090-K.pdf
RFQ
3090-M
3090-M
Beskrivelse: KNOB SMOOTH 5/16"-18 PHENOLIC
På lager: 86780 pcs
Hent: 3090-M.pdf
RFQ
3090-H
3090-H
Beskrivelse: KNOB SMOOTH 1/4"-20 PLASTIC
Hent: 3090-H.pdf
3090-J
3090-J
Beskrivelse: KNOB SMOOTH 5/16"-18 PLASTIC
Hent: 3090-J.pdf
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM
Hent: 3090-821H.pdf
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM
Hent: 3090-821K.pdf
3090-822F
3090-822F
Hent: 3090-822F.pdf
30901
producenter: Wiha
Beskrivelse: PLIERS COMBO FLAT NOSE 6.3"
Hent: 30901.pdf
3090-822G
3090-822G