3090R-220J
Produkt oversigt
Varenummer: 3090R-220J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22NH 765MA 140 MOHM
Dataark: 3090R-220J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3090R-220J
Varenummer 3090R-220J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22NH 765MA 140 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19386 pcs Datablad 3090R-220J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090R-220J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 22nH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 1GHz
Detaljeret beskrivelse 22nH Unshielded Inductor 765mA 140 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 140 mOhm Max
Nuværende vurdering 765mA Nuværende - Mætning -