3090R-222J
Produkt oversigt
Varenummer: 3090R-222J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 240MA 1.3 OHM
Dataark: 3090R-222J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3090R-222J
Varenummer 3090R-222J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 240MA 1.3 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27066 pcs Datablad 3090R-222J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090R
Vurderinger - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090R-222J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 80MHz
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Unshielded Inductor 240mA 1.3 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 240mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
3090R-271H
3090R-271H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 615MA 200 MOHM
På lager: 15219 pcs
Hent: 3090R-271H.pdf
RFQ
3090R-222K
3090R-222K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 240MA 1.3 OHM