3090R-272J
Produkt oversigt
Varenummer: 3090R-272J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.7UH 225MA 1.5 OHM
Dataark: 3090R-272J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3090R-272J
Varenummer 3090R-272J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.7UH 225MA 1.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 28138 pcs Datablad 3090R-272J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090R
Vurderinger - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090R-272J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 70MHz
Detaljeret beskrivelse 2.7µH Unshielded Inductor 225mA 1.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 225mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
3090R-272G
3090R-272G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.7UH 225MA 1.5 OHM
På lager: 9763 pcs
Hent: 3090R-272G.pdf
RFQ
3090R-330K
3090R-330K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 33NH 640MA 185 MOHM
På lager: 28823 pcs
Hent: 3090R-330K.pdf
RFQ
3090R-330J
3090R-330J
Hent: 3090R-330J.pdf
3090R-272K
3090R-272K