3090R-472G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 3090R-472G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
Dataark: 3090R-472G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3090R-472G
Varenummer 3090R-472G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12818 pcs Datablad 3090R-472G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090R
Vurderinger - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090R-472G TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 4.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 55MHz
Detaljeret beskrivelse 4.7µH Unshielded Inductor 160mA 3 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 3 Ohm Max
Nuværende vurdering 160mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
3090R-472J
3090R-472J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
På lager: 28399 pcs
Hent: 3090R-472J.pdf
RFQ
3090R-560K
3090R-560K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56NH 750MA 135 MOHM