3090R-681J
Produkt oversigt
Varenummer: 3090R-681J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM
Dataark: 3090R-681J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3090R-681J
Varenummer 3090R-681J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27559 pcs Datablad 3090R-681J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090R-681J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 140MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Unshielded Inductor 390mA 500 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 500 mOhm Max
Nuværende vurdering 390mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
3090R-680K
3090R-680K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM
På lager: 31674 pcs
Hent: 3090R-680K.pdf
RFQ
3090R-681G
3090R-681G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM
På lager: 10141 pcs
Hent: 3090R-681G.pdf
RFQ
3090R-682K
3090R-682K
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD
Hent: 3090R-682K.pdf
3090R-682H
3090R-682H
Hent: 3090R-682H.pdf
3090R-681K
3090R-681K