3090R-821F
Produkt oversigt
Varenummer: 3090R-821F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM
Dataark: 3090R-821F.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3090R-821F
Varenummer 3090R-821F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8847 pcs Datablad 3090R-821F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090R
Vurderinger - Q @ Freq 28 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090R-821F TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 120MHz
Detaljeret beskrivelse 820nH Unshielded Inductor 355mA 600 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 600 mOhm Max
Nuværende vurdering 355mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
3090R-821K
3090R-821K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM
På lager: 27340 pcs
Hent: 3090R-821K.pdf
RFQ
3090R-821H
3090R-821H
producenter: API Delevan
På lager: 15579 pcs
Hent: 3090R-821H.pdf
RFQ
3090R-682G
3090R-682G
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD
Hent: 3090R-682G.pdf
3090R-682K
3090R-682K
Hent: 3090R-682K.pdf
3090R-821G
3090R-821G
Hent: 3090R-821G.pdf
3090R-820J
3090R-820J
Beskrivelse: FIXED IND 82NH 630MA 190 MOHM
Hent: 3090R-820J.pdf
3090R-820K
3090R-820K