3090R-822J
Produkt oversigt
Varenummer: 3090R-822J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM
Dataark: 3090R-822J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3090R-822J
Varenummer 3090R-822J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27712 pcs Datablad 3090R-822J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3090R
Vurderinger - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3090R-822J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvens - Selvresonans 45MHz
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Inductor 130mA 4.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 4.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 130mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
30913
producenter: Wiha
Beskrivelse: PLIERS LONG NOSE 8"
På lager: 2970 pcs
Hent: 30913.pdf
RFQ
3090R-821H
3090R-821H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM
På lager: 15579 pcs
Hent: 3090R-821H.pdf
RFQ
30912
producenter: Wiha
Beskrivelse: PLIERS COMBO FLAT NOSE 8.86"
Hent: 30912.pdf
3090R-822K
3090R-822K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM
Hent: 3090R-822K.pdf
3090R-821J
3090R-821J
Hent: 3090R-821J.pdf
producenter: Davies Molding, LLC.
Beskrivelse: KNOB SMOOTH 1/4"-20 POLYPRO
3090R-822G
3090R-822G
Hent: 3090R-822G.pdf
Beskrivelse: PLIERS LONG NOSE 6.3"
3090R-822F
3090R-822F
Hent: 3090R-822F.pdf
3090R-822H
3090R-822H
Hent: 3090R-822H.pdf
3090TR
3090TR
producenter: Keystone Electronics Corp.
Beskrivelse: RETAINER COIN CELL 23MM SMD
Hent: 3090TR.pdf
3090R-821K
3090R-821K