3094-180KS
Produkt oversigt
Varenummer: 3094-180KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18NH 1A 40 MOHM SMD
Dataark: 3094-180KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3094-180KS
Varenummer 3094-180KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18NH 1A 40 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14384 pcs Datablad 3094-180KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3094
Vurderinger - Q @ Freq 60 @ 150MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 3094-180KS TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 150MHz
selvinduktion 18nH Højde - Siddende (Max) 0.133" (3.38mm)
Frekvens - Selvresonans 1.5GHz Detaljeret beskrivelse 18nH Unshielded Inductor 1A 40 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 40 mOhm Max Nuværende vurdering 1A