3094-273KS
Produkt oversigt
Varenummer: 3094-273KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 27UH 110MA 4 OHM SMD
Dataark: 3094-273KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3094-273KS
Varenummer 3094-273KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27UH 110MA 4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17512 pcs Datablad 3094-273KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3094
Vurderinger - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 3094-273KS TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 27µH Højde - Siddende (Max) 0.133" (3.38mm)
Frekvens - Selvresonans 15MHz Detaljeret beskrivelse 27µH Unshielded Inductor 110mA 4 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 4 Ohm Max Nuværende vurdering 110mA