3094-394KS
Produkt oversigt
Varenummer: 3094-394KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390UH 39MA 32 OHM SMD
Dataark: 3094-394KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3094-394KS
Varenummer 3094-394KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390UH 39MA 32 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17555 pcs Datablad 3094-394KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3094
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 3094-394KS TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 390µH Højde - Siddende (Max) 0.133" (3.38mm)
Frekvens - Selvresonans 2.9MHz Detaljeret beskrivelse 390µH Unshielded Inductor 39mA 32 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 32 Ohm Max Nuværende vurdering 39mA