3094-560KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 3094-560KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 56NH 900MA 60 MOHM SMD
Dataark: 3094-560KS.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3094-560KS
Varenummer 3094-560KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 56NH 900MA 60 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17405 pcs Datablad 3094-560KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3094
Vurderinger - Q @ Freq 65 @ 100MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 3094-560KS TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 100MHz
selvinduktion 56nH Højde - Siddende (Max) 0.133" (3.38mm)
Frekvens - Selvresonans 760MHz Detaljeret beskrivelse 56nH Unshielded Inductor 900mA 60 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 60 mOhm Max Nuværende vurdering 900mA