3094-564KS
Produkt oversigt
Varenummer: 3094-564KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 560UH 33MA 45 OHM SMD
Dataark: 3094-564KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3094-564KS
Varenummer 3094-564KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 560UH 33MA 45 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15937 pcs Datablad 3094-564KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3094
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 3094-564KS TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 560µH Højde - Siddende (Max) 0.133" (3.38mm)
Frekvens - Selvresonans 2.1MHz Detaljeret beskrivelse 560µH Unshielded Inductor 33mA 45 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 45 Ohm Max Nuværende vurdering 33mA