3094-681KS
Produkt oversigt
Varenummer: 3094-681KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 430MA 260 MOHM
Dataark: 3094-681KS.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3094-681KS
Varenummer 3094-681KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 430MA 260 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14902 pcs Datablad 3094-681KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3094
Vurderinger - Q @ Freq 70 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 3094-681KS TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 680nH Højde - Siddende (Max) 0.133" (3.38mm)
Frekvens - Selvresonans 160MHz Detaljeret beskrivelse 680nH Unshielded Inductor 430mA 260 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 260 mOhm Max Nuværende vurdering 430mA