3094-821HS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 3094-821HS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 400MA 300 MOHM
Dataark: 3094-821HS.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3094-821HS
Varenummer 3094-821HS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 400MA 300 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5317 pcs Datablad 3094-821HS.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3094
Vurderinger - Q @ Freq 75 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3094-821HS TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvens - Selvresonans 150MHz
Detaljeret beskrivelse 820nH Unshielded Inductor 400mA 300 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 300 mOhm Max
Nuværende vurdering 400mA Nuværende - Mætning -