3094R-100KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 3094R-100KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10NH 1A 40 MOHM SMD
Dataark: 3094R-100KS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3094R-100KS
Varenummer 3094R-100KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10NH 1A 40 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10929 pcs Datablad 3094R-100KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3094R
Vurderinger - Q @ Freq 60 @ 150MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3094R-100KS TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 150MHz selvinduktion 10nH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvens - Selvresonans 2GHz
Detaljeret beskrivelse 10nH Unshielded Inductor 1A 40 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 40 mOhm Max
Nuværende vurdering 1A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
3094R-102JS
3094R-102JS
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD
På lager: 7978 pcs
Hent: 3094R-102JS.pdf
RFQ
3094A F2V1000
3094A F2V1000
producenter: Belden
Beskrivelse: COAX 14AWG 100 OHM
På lager: 59 pcs
Hent:
RFQ
30944
producenter: Wiha
Beskrivelse: PLIERS ADJUSTABLE 12.0"