3094R-221KS
Produkt oversigt
Varenummer: 3094R-221KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 790MA 80 MOHM
Dataark: 3094R-221KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3094R-221KS
Varenummer 3094R-221KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220NH 790MA 80 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11061 pcs Datablad 3094R-221KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3094R
Vurderinger - Q @ Freq 70 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3094R-221KS TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 220nH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvens - Selvresonans 320MHz
Detaljeret beskrivelse 220nH Unshielded Inductor 790mA 80 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 80 mOhm Max
Nuværende vurdering 790mA Nuværende - Mætning -