3094R-684KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 3094R-684KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680UH 30MA 55 OHM SMD
Dataark: 3094R-684KS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3094R-684KS
Varenummer 3094R-684KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680UH 30MA 55 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11636 pcs Datablad 3094R-684KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3094R
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3094R-684KS TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 680µH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvens - Selvresonans 1.9MHz
Detaljeret beskrivelse 680µH Unshielded Inductor 30mA 55 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 55 Ohm Max
Nuværende vurdering 30mA Nuværende - Mætning -