3094R-824HS
Produkt oversigt
Varenummer: 3094R-824HS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820UH 26MA 70 MOHM SMD
Dataark: 3094R-824HS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3094R-824HS
Varenummer 3094R-824HS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820UH 26MA 70 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5328 pcs Datablad 3094R-824HS.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3094R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3094R-824HS TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 820µH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvens - Selvresonans 1.8MHz
Detaljeret beskrivelse 820µH Unshielded Inductor 26mA 70 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 70 mOhm Max
Nuværende vurdering 26mA Nuværende - Mætning -