3483R-1R8M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 3483R-1R8M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.8UH 2.8MA 25 MOHM
Dataark: 3483R-1R8M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3483R-1R8M
Varenummer 3483R-1R8M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.8UH 2.8MA 25 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 43384 pcs Datablad 3483R-1R8M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 3483R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 3483R-1R8M TR 1000 Driftstemperatur -20°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 1.8µH
Højde - Siddende (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8mA 25 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 25 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.8mA Nuværende - Mætning 2.8mA