4302-681H
Produkt oversigt
Varenummer: 4302-681H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM
Dataark: 4302-681H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4302-681H
Varenummer 4302-681H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33679 pcs Datablad 4302-681H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4302
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4302-681H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 105MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Unshielded Inductor 685mA 320 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 320 mOhm Max
Nuværende vurdering 685mA Nuværende - Mætning -