4302-821H
Produkt oversigt
Varenummer: 4302-821H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 540MA 510 MOHM
Dataark: 4302-821H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4302-821H
Varenummer 4302-821H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 540MA 510 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 35728 pcs Datablad 4302-821H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4302
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4302-821H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 95MHz
Detaljeret beskrivelse 820nH Unshielded Inductor 540mA 510 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 510 mOhm Max
Nuværende vurdering 540mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
4302-822G
4302-822G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
På lager: 25236 pcs
Hent: 4302-822G.pdf
RFQ
4302-682H
4302-682H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5 OHM
På lager: 33272 pcs
Hent: 4302-682H.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 540MA 510 MOHM
Hent: 4302-821G.pdf
4302-682K
4302-682K
Hent: 4302-682K.pdf
4302-822F
4302-822F
Hent: 4302-822F.pdf
4302-821J
4302-821J
Hent: 4302-821J.pdf
Hent: 4302-821F.pdf
Hent: 4302-822J.pdf
Hent: 4302-821K.pdf