4302R-223J
Produkt oversigt
Varenummer: 4302R-223J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 110MA 12 OHM SMD
Dataark: 4302R-223J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4302R-223J
Varenummer 4302R-223J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 110MA 12 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50744 pcs Datablad 4302R-223J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4302R
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4302R-223J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 11MHz
Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Inductor 110mA 12 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 12 Ohm Max
Nuværende vurdering 110mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
4302R-271K
4302R-271K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 890MA 190 MOHM