4302R-471H
Produkt oversigt
Varenummer: 4302R-471H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 790MA 240 MOHM
Dataark: 4302R-471H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4302R-471H
Varenummer 4302R-471H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 790MA 240 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30394 pcs Datablad 4302R-471H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4302R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4302R-471H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 130MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Unshielded Inductor 790mA 240 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 240 mOhm Max
Nuværende vurdering 790mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
4302R-471K
4302R-471K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 790MA 240 MOHM