4379-102KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4379-102KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD
Dataark: 4379-102KS.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4379-102KS
Varenummer 4379-102KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11892 pcs Datablad 4379-102KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Afskærmning Shielded Serie 4379
Vurderinger - Q @ Freq 106 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 4379-102KS TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 1µH Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvens - Selvresonans 175MHz Detaljeret beskrivelse 1µH Shielded Inductor 650mA 90 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 90 mOhm Max Nuværende vurdering 650mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
4379-104HS
4379-104HS
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 93MA 5.7 OHM SMD
På lager: 5187 pcs
Hent: 4379-104HS.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100NH 1A 30 MOHM SMD