4379-122KS
Produkt oversigt
Varenummer: 4379-122KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 650MA 90 MOHM
Dataark: 4379-122KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4379-122KS
Varenummer 4379-122KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 650MA 90 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10372 pcs Datablad 4379-122KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Afskærmning Shielded Serie 4379
Vurderinger - Q @ Freq 90 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 4379-122KS TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 1.2µH Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvens - Selvresonans 150MHz Detaljeret beskrivelse 1.2µH Shielded Inductor 650mA 90 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 90 mOhm Max Nuværende vurdering 650mA