4379-224KS
Produkt oversigt
Varenummer: 4379-224KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 82MA 7.4 OHM SMD
Dataark: 4379-224KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4379-224KS
Varenummer 4379-224KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 82MA 7.4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9382 pcs Datablad 4379-224KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Afskærmning Shielded Serie 4379
Vurderinger - Q @ Freq 85 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 4379-224KS TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 220µH Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvens - Selvresonans 6.1MHz Detaljeret beskrivelse 220µH Shielded Inductor 82mA 7.4 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 7.4 Ohm Max Nuværende vurdering 82mA