4379-333KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4379-333KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 130MA 2.7 OHM SMD
Dataark: 4379-333KS.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4379-333KS
Varenummer 4379-333KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33UH 130MA 2.7 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10048 pcs Datablad 4379-333KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Afskærmning Shielded Serie 4379
Vurderinger - Q @ Freq 120 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 4379-333KS TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 33µH Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvens - Selvresonans 18MHz Detaljeret beskrivelse 33µH Shielded Inductor 130mA 2.7 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 2.7 Ohm Max Nuværende vurdering 130mA