4379-391KS
Produkt oversigt
Varenummer: 4379-391KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 750MA 50 MOHM
Dataark: 4379-391KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4379-391KS
Varenummer 4379-391KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 750MA 50 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12602 pcs Datablad 4379-391KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Afskærmning Shielded Serie 4379
Vurderinger - Q @ Freq 102 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 4379-391KS TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 390nH Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvens - Selvresonans 280MHz Detaljeret beskrivelse 390nH Shielded Inductor 750mA 50 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 50 mOhm Max Nuværende vurdering 750mA