4379-822KS
Produkt oversigt
Varenummer: 4379-822KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 225MA 1 OHM SMD
Dataark: 4379-822KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4379-822KS
Varenummer 4379-822KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 225MA 1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12574 pcs Datablad 4379-822KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Afskærmning Shielded Serie 4379
Vurderinger - Q @ Freq 115 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 4379-822KS TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 8.2µH Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvens - Selvresonans 41MHz Detaljeret beskrivelse 8.2µH Shielded Inductor 225mA 1 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1 Ohm Max Nuværende vurdering 225mA