4379R-123HS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4379R-123HS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 180MA 1.5 OHM SMD
Dataark: 4379R-123HS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4379R-123HS
Varenummer 4379R-123HS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 180MA 1.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4361 pcs Datablad 4379R-123HS.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Afskærmning Shielded Serie 4379R
Vurderinger - Q @ Freq 100 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4379R-123HS TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvens - Selvresonans 34MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Shielded Inductor 180mA 1.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 180mA Nuværende - Mætning -