4379R-184HS
Produkt oversigt
Varenummer: 4379R-184HS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 88MA 6.4 OHM SMD
Dataark: 4379R-184HS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4379R-184HS
Varenummer 4379R-184HS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 88MA 6.4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3517 pcs Datablad 4379R-184HS.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Afskærmning Shielded Serie 4379R
Vurderinger - Q @ Freq 85 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4379R-184HS TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvens - Selvresonans 6.9MHz
Detaljeret beskrivelse 180µH Shielded Inductor 88mA 6.4 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 6.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 88mA Nuværende - Mætning -