4379R-274KS
Produkt oversigt
Varenummer: 4379R-274KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 270UH 78MA 8.1 OHM SMD
Dataark: 4379R-274KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4379R-274KS
Varenummer 4379R-274KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 270UH 78MA 8.1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7611 pcs Datablad 4379R-274KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Afskærmning Shielded Serie 4379R
Vurderinger - Q @ Freq 85 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4379R-274KS TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 270µH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvens - Selvresonans 5.2MHz
Detaljeret beskrivelse 270µH Shielded Inductor 78mA 8.1 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 8.1 Ohm Max
Nuværende vurdering 78mA Nuværende - Mætning -