4379R-471HS
Produkt oversigt
Varenummer: 4379R-471HS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 750MA 50 MOHM
Dataark: 4379R-471HS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4379R-471HS
Varenummer 4379R-471HS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 750MA 50 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5483 pcs Datablad 4379R-471HS.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Afskærmning Shielded Serie 4379R
Vurderinger - Q @ Freq 106 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4379R-471HS TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvens - Selvresonans 260MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Inductor 750mA 50 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 50 mOhm Max
Nuværende vurdering 750mA Nuværende - Mætning -