4379R-683KS
Produkt oversigt
Varenummer: 4379R-683KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 68UH 111MA 4 OHM SMD
Dataark: 4379R-683KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4379R-683KS
Varenummer 4379R-683KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 68UH 111MA 4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11288 pcs Datablad 4379R-683KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Afskærmning Shielded Serie 4379R
Vurderinger - Q @ Freq 110 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4379R-683KS TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 68µH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvens - Selvresonans 12MHz
Detaljeret beskrivelse 68µH Shielded Inductor 111mA 4 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 4 Ohm Max
Nuværende vurdering 111mA Nuværende - Mætning -