4470R-21G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4470R-21G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 620MA 1.3 OHM TH
Dataark: 4470R-21G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
800 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4470R-21G
Varenummer 4470R-21G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 620MA 1.3 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21712 pcs Datablad 4470R-21G.pdf
Type Molded Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4470R
Vurderinger - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 4470R-21G TR 800 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 20MHz
Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Molded Inductor 620mA 1.3 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 1.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 620mA Nuværende - Mætning -