4470R-25J
Produkt oversigt
Varenummer: 4470R-25J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 400MA 3.2 OHM TH
Dataark: 4470R-25J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4470R-25J
Varenummer 4470R-25J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 400MA 3.2 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 49259 pcs Datablad 4470R-25J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4470R
Vurderinger - Q @ Freq 100 @ 1.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 4470R-25J TR 800 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 13.6MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Unshielded Molded Inductor 400mA 3.2 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 3.2 Ohm Max
Nuværende vurdering 400mA Nuværende - Mætning -