4554-1R5M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4554-1R5M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.5UH 8.5A 16 MOHM TH
Dataark: 4554-1R5M.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4554-1R5M
Varenummer 4554-1R5M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.5UH 8.5A 16 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 53494 pcs Datablad 4554-1R5M.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4554
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 4554-1R5M BULK 100 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.96MHz
selvinduktion 1.5µH Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm)
Frekvens - Selvresonans 130MHz Detaljeret beskrivelse 1.5µH Unshielded Inductor 8.5A 16 mOhm Max Radial
DC-modstand (DCR) 16 mOhm Max Nuværende vurdering 8.5A
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
4554-180K
4554-180K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 2A 85 MOHM TH
På lager: 66771 pcs
Hent: 4554-180K.pdf
RFQ
4554-271J
4554-271J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 570MA 800 MOHM
På lager: 29625 pcs
Hent: 4554-271J.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 640MA 650 MOHM
Hent: 4554-221K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM
Hent: 4554-181J.pdf
4554-1R0K
4554-1R0K
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 10A 13 MOHM TH
Hent: 4554-1R0K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 1.7A 95 MOHM TH