4554-391J
Produkt oversigt
Varenummer: 4554-391J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390UH 480MA 1 OHM TH
Dataark: 4554-391J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4554-391J
Varenummer 4554-391J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390UH 480MA 1 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24575 pcs Datablad 4554-391J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4554
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 4554-391J 100 BULK Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 796kHz selvinduktion 390µH
Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm) Frekvens - Selvresonans 2.1MHz
Detaljeret beskrivelse 390µH Unshielded Inductor 480mA 1 Ohm Max Radial DC-modstand (DCR) 1 Ohm Max
Nuværende vurdering 480mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
4554-391K
4554-391K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 480MA 1 OHM TH