4554R-1R0M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4554R-1R0M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 10A 13 MOHM TH
Dataark: 4554R-1R0M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4554R-1R0M
Varenummer 4554R-1R0M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 10A 13 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 29535 pcs Datablad 4554R-1R0M.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4554R
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 4554R-1R0M 100 BULK Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.96MHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm) Frekvens - Selvresonans 150MHz
Detaljeret beskrivelse 1µH Unshielded Inductor 10A 13 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 13 mOhm Max
Nuværende vurdering 10A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
4554R-151K
4554R-151K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 750MA 450 MOHM
På lager: 27738 pcs
Hent: 4554R-151K.pdf
RFQ
4554R-221K
4554R-221K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 640MA 650 MOHM
På lager: 33840 pcs
Hent: 4554R-221K.pdf
RFQ
4554R-1R5M
4554R-1R5M
Beskrivelse: FIXED IND 1.5UH 8.5A 16 MOHM TH
Hent: 4554R-1R5M.pdf
4554R-181K
4554R-181K
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM
Hent: 4554R-181K.pdf
4554R-220K
4554R-220K
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 1.7A 95 MOHM TH
Hent: 4554R-220K.pdf
4554R-221J
4554R-221J
Hent: 4554R-221J.pdf
4554R-151J
4554R-151J
Hent: 4554R-151J.pdf
4554R-1R5K
4554R-1R5K
Hent: 4554R-1R5K.pdf
4554R-180K
4554R-180K
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 2A 85 MOHM TH
Hent: 4554R-180K.pdf
4554R-181J
4554R-181J
Hent: 4554R-181J.pdf
4554R-1R0K
4554R-1R0K
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 10A 13 MOHM TH
Hent: 4554R-1R0K.pdf
4554R-270K
4554R-270K
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 1.6A 120 MOHM TH