4554R-471J
Produkt oversigt
Varenummer: 4554R-471J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470UH 460MA 1.1 OHM TH
Dataark: 4554R-471J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4554R-471J
Varenummer 4554R-471J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470UH 460MA 1.1 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22952 pcs Datablad 4554R-471J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4554R
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 4554R-471J 100 BULK Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 796kHz selvinduktion 470µH
Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm) Frekvens - Selvresonans 1.9MHz
Detaljeret beskrivelse 470µH Unshielded Inductor 460mA 1.1 Ohm Max Radial DC-modstand (DCR) 1.1 Ohm Max
Nuværende vurdering 460mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
4554R-470K
4554R-470K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 1.3A 200 MOHM TH
På lager: 34926 pcs
Hent: 4554R-470K.pdf
RFQ
4554R-391J
4554R-391J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 480MA 1 OHM TH
På lager: 25935 pcs
Hent: 4554R-391J.pdf
RFQ
4554R-560K
4554R-560K
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 1.2A 210 MOHM TH
Hent: 4554R-560K.pdf
4554R-3R3M
4554R-3R3M
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
Hent: 4554R-3R3M.pdf
4554R-390K
4554R-390K
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 1.4A 160 MOHM TH
Hent: 4554R-390K.pdf
4554R-561K
4554R-561K
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH
Hent: 4554R-561K.pdf
4554R-471K
4554R-471K
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 460MA 1.1 OHM TH
Hent: 4554R-471K.pdf
4554R-391K
4554R-391K
Hent: 4554R-391K.pdf
4554R-4R7K
4554R-4R7K
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
Hent: 4554R-4R7K.pdf
4554R-4R7M
4554R-4R7M
Hent: 4554R-4R7M.pdf
4554R-561J
4554R-561J
Hent: 4554R-561J.pdf
4554R-3R3K
4554R-3R3K