4564-821J
Produkt oversigt
Varenummer: 4564-821J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820UH 200MA 6 OHM TH
Dataark: 4564-821J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 4564-821J
Varenummer 4564-821J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820UH 200MA 6 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23634 pcs Datablad 4564-821J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4564
Vurderinger - Q @ Freq 80 @ 796kHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 4564-821J 100 BULK Driftstemperatur -20°C ~ 80°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 796kHz selvinduktion 820µH
Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm) Frekvens - Selvresonans 1.4MHz
Detaljeret beskrivelse 820µH Unshielded Inductor 200mA 6 Ohm Max Radial DC-modstand (DCR) 6 Ohm Max
Nuværende vurdering 200mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
4564-562J
4564-562J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 50MA 18 OHM TH
På lager: 22339 pcs
Hent: 4564-562J.pdf
RFQ
4564-682K
4564-682K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8MH 50MA 26 OHM TH
På lager: 81630 pcs
Hent: 4564-682K.pdf
RFQ
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: CRIMPER WIRE .033 F
På lager: 480 pcs
Hent: 456400-2.pdf
På lager: 549 pcs
Hent: 456400-6.pdf
Hent: 4564-682J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 8.2MH 50MA 26 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 200MA 4 OHM TH
Hent: 4564-681K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 820UH 200MA 6 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 5.6MH 50MA 18 OHM TH