4564R-391J
Produkt oversigt
Varenummer: 4564R-391J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH
Dataark: 4564R-391J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4564R-391J
Varenummer 4564R-391J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24160 pcs Datablad 4564R-391J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4564R
Vurderinger - Q @ Freq 80 @ 796kHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 4564R-391J 100 BULK Driftstemperatur -20°C ~ 80°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 796kHz selvinduktion 390µH
Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm) Frekvens - Selvresonans 2.1MHz
Detaljeret beskrivelse 390µH Unshielded Inductor 200mA 4 Ohm Max Radial DC-modstand (DCR) 4 Ohm Max
Nuværende vurdering 200mA Nuværende - Mætning -